Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974

Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 50,00

Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974 kopen? Bied vanaf 5!Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974 kopen? Bied vanaf 5!Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974 kopen? Bied vanaf 5!Eduard Flor, Ets nr 6, tijd, 1974 kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  soepwuffer

24 verkochte items
  • Eduard Flor (1925-2015)

Deze ets 41 in oplage 55 gesigneerd onder midden heeft titel

ETS nr. 6 " tijd"

1974

afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 24cm x 21 cm

objectafmeting 49,7cm x 32,5cm.

Bij verzending, zonder lijst (hardboard met klemmen en glasplaat).

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:03-05-2015 om 16:00
Eindtijd:17-05-2015 om 16:20

Biedingen (14):

Smitje
17 mei / 16:10
€ 50
Cato
17 mei / 16:10
€ 50
Smitje
17 mei / 16:05
€ 45
Cato
17 mei / 16:05
€ 40
Smitje
17 mei / 15:56
€ 35
Cato
17 mei / 15:56
€ 31
Smitje
17 mei / 15:10
€ 26
sterck water
17 mei / 15:09
€ 21
Smitje
10 mei / 09:04
€ 19
sterck water
6 mei / 15:17
€ 17
Smitje
6 mei / 15:14
€ 15
sterck water
6 mei / 15:14
€ 15
Smitje
6 mei / 10:24
€ 7
sterck water
3 mei / 21:18
€ 5