Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk

Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Eduard Flor - Hemel overdag, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Eduard Flor (1925-2015)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Zeer mooi, bekend werk van Eduard Flor, uitgegeven door Prent 190.  Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (122/190). In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 57cm (blad), 59cm x 50cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-03-2020 om 13:38
Eindtijd:11-04-2020 om 21:53

AAH
11 apr. / 12:30
€ 50