Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd - Verkocht

Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 60,00

Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Eduard Flor - Sterrenhemel - ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Eduard Flor (1925-2015)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie ets van Eduard Flor.
Uit de serie 'Sterrenhemel'. Jaartal onbekend.In passepartout gevat, formaat incl. h 46 x b 49 cm. Ets grootte h 18 x b 24 cm.
L.o. potlood gesigneerd, r.o. genummerd 80/100.

Eduard Flor (1925-2015)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
49 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:30-01-2019 om 09:22
Eindtijd:06-02-2019 om 21:39
Biedingen (8)
sleus
06 feb. / 21:29
€ 60
Marquet
06 feb. / 21:29
€ 50
sleus
06 feb. / 21:29
€ 45
Marquet
06 feb. / 21:29
€ 40
sleus
06 feb. / 21:28
€ 35
Marquet
06 feb. / 21:28
€ 30
sleus
06 feb. / 21:21
€ 25
Marquet
06 feb. / 19:34
€ 20