Eduard Houbolt 1885 - 1954 - ZIGEUNER MEISJE - Verkocht

Eduard Houbolt 1885 - 1954 - ZIGEUNER MEISJE kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Eduard Houbolt 1885 - 1954 - ZIGEUNER MEISJE kopen? Bied vanaf 80!Eduard Houbolt 1885 - 1954 - ZIGEUNER MEISJE kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Eduard Houbolt (1885-1954)

EDUARD HOUBOLT

ZIGEUNER MEISJE

Olieverf op karton in de maat 17 x 22 cm

In een fraai lijstje in de maat 23,5 x 29,5 cm

gesigneerd onder

Zeer goede orginele staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:25-06-2014 om 21:55
Eindtijd:02-07-2014 om 21:55