Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat - Verkocht

Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1357 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Eduard Karsen (1860-1941)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1892
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Bladmaat 22.5x28 cm.

Plaatrand ca 18.5x24 cm.

Verzending NL brievenbuspakje Eu.6.=

in zeer goede gebruikte staat.

Eduard Karsen (1860-1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1357 verkochte items
28 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-07-2022 om 23:24
Eindtijd:29-07-2022 om 20:45
JMaria
29 jul. / 20:35
€ 75