Eduard Rijff (1915-1994) - Olieverf mooi duingezicht

Eduard Rijff (1915-1994) - Olieverf mooi duingezicht kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 145,00

Eduard Rijff (1915-1994) - Olieverf mooi duingezicht kopen? Bied vanaf 125!Eduard Rijff (1915-1994) - Olieverf mooi duingezicht kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
  • Eduard Rijff (1915-1994)

Prachtig groot schilderij geschilderd door Eduard Rijff (1915-1994)
Olieverf op doek
Gesigneerd
In perfecte staat
In mooie lijst

Dit item is verkocht voor 145,00

Starttijd:10-11-2013 om 21:37
Eindtijd:17-11-2013 om 21:42

Biedingen (3):

Lindenborg
17 nov. / 21:34
€ 145
Tanis
17 nov. / 18:29
€ 135
Lindenborg
14 nov. / 14:12
€ 125