Een leuk en karakeristiek werk van mensen wachtend bij de bushalte door Ed van Zanden in gemengde techniek. Het werk zelf is niet gesigneerd maar achterop de omlijsting is het gesigneerd en gedateerd 8-12-19.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,95