Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho

Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho kopen? Bied vanaf 10!Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho kopen? Bied vanaf 10!Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho kopen? Bied vanaf 10!Eduard van Zanden - Eduard van Zanden - Touwtje springen - litho kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Eduard van Zanden (1903-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

kunstenaar: Eduard van Zanden

titel: Touwtje springen

techniek: litho, eigen druk

gesigneerd: met potlood rechtsonder

gedateerd: '56

oplage: 15 exemplaren

ingelijst: eenvoudige houten lijst, dubbel passe-partout

afmeting: 64 x 52 (lijst). 36 x 26 (beeld)

conditie: zeer goed, lichte gebruikssporen op lijst

op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn

ophalen in Breda of verzenden op kosten van de koper

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:28-02-2019 om 10:38
Eindtijd:10-03-2019 om 21:07

benhoek
10 mrt. / 11:57
€ 10