Eduardo Chillida, Marmol y plomo, lithografie, 1975 - Verkocht

Eduardo Chillida, Marmol y plomo, lithografie, 1975 kopen? Bied vanaf 1!
Eduardo Chillida, Marmol y plomo, lithografie, 1975 kopen? Bied vanaf 1!Eduardo Chillida, Marmol y plomo, lithografie, 1975 kopen? Bied vanaf 1!
  • Eduardo Chillida (1924-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie  van Eduardo Chillida op bruin pakpapier

Uitgegeven voor de tentoonstelling The Abstract Museum in Cuenca, Spanje 1975.

Gesigneerd in druk.

Afmetingen: 80 x 55,5 cm

In uitstekende staat.

Eduardo Chillida (1924-2002)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  pvbART

68 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:16-05-2015 om 12:28
Eindtijd:30-05-2015 om 19:33
Biedingen (6)
es88
30 mei / 19:28
€ 10
koolschijns
30 mei / 18:57
€ 8
martenfriso
30 mei / 18:56
€ 6
koolschijns
30 mei / 18:56
€ 5
martenfriso
29 mei / 19:45
€ 3
sandermrt
26 mei / 21:36
€ 1