Zeer bijzondere map met 7 drukken van Eduard von Steinle Druk Heinrich Keller Verlag Frankfurt am Main 1906 1 prent ontbreekt Afmetingen 40x28cm Mooi zwaar halfmat papier Map door de tand des tijds iets beschadigd aan rug
Goed
Prenten goede staat, omslag map iets beschadigd aan rug
Tot 2 kg.
€ 10,00