Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal - Verkocht

Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!Eef van Brakel - Haven en scheepswerf aan de Waal kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  aquaman
FA. (2)

Lid sinds 2017
13 verkochte items
  • Eef van Brakel (1930-2014)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
Lijst105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot olieverf van Eef van Brakel.
Het is "en plein air" geschilderd vanaf de rivierdijk. De locatie van het afgebeelde tafereel is niet bekend. Eef schilderde echter bij voorkeur in zijn geboortestreek tussen de grote rivieren.
De afbeelding is hoogst waarschijnlijk de scheepswerf aan de Rijnbandijk in Dodewaard

Eef van Brakel (1930-2014)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  aquaman
FA. (2)

Lid sinds 2017
13 verkochte items
125 cm
105 cm
110 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 19:43
Eindtijd:20-12-2020 om 21:29
JonkerreinieR
20 dec. / 21:23
€ 250