Eelco Glastra van Loon, ets, "Onschuld" - Verkocht

Eelco Glastra van Loon, ets, "Onschuld" kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Eelco Glastra van Loon, ets, "Onschuld" kopen? Bied vanaf 15!Eelco Glastra van Loon, ets, "Onschuld" kopen? Bied vanaf 15!Eelco Glastra van Loon, ets, "Onschuld" kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Eelco Glastra van Loon (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Een redelijk vroege ets van Glastra van Loon uit 1971, "Onschuld. Technisch ook mooi uitgevoerde ets van 25x20 (cm)2 op geschept papier, 43x37 (cm)2. handgesigneerd, -gedateerd rechtsonder, handgenummerd 7/40 linksonder.

Kan worden afgehaald in Utrecht, of opgestuurd.

Eelco Glastra van Loon (1935)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:18-09-2015 om 14:36
Eindtijd:25-09-2015 om 14:36
oostcap
21 sep. / 18:13
€ 15