Eelco Glastra van Loon - Kabul

Eelco Glastra van Loon - Kabul kopen? Bied vanaf 25!
Eelco Glastra van Loon - Kabul kopen? Bied vanaf 25!Eelco Glastra van Loon - Kabul kopen? Bied vanaf 25!Eelco Glastra van Loon - Kabul kopen? Bied vanaf 25!
  • Eelco Glastra van Loon (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Ets van Eelco Glastra van Loon. Titel: Kabul. 1971. Oplage 7/40.

In goede staat.

Eelco Glastra van Loon (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Lumenveer

Lid sinds 2021
31 verkochte items
43 cm
37 cm
Starttijd:13-02-2022 om 17:29
Eindtijd:20-02-2022 om 22:17
Openingsbod € 25
ObjectlocatieArnhem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland