Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Johannes Martinus Bach - den haag 1866 - 1943
Eenden in de polder
Olieverf op linnen in de maat 35 x 60 cm
Gesigneerd rechts onder jm bach
Gekaderd in fraaie antieke lijst in de maat 58 x 78 cm
schilderij heeft paar kleine verfherstellingen ondergaan
Staat schilderij ; goede staat,
Staat lijst ; goed , kleine schade aan de randen
Starttijd | 25-1-2016 om 15:14 |
Eindtijd | 5-2-2016 om 15:14 |