EENDEN in de POLDER van JM BACH - Verkocht

EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!EENDEN in de POLDER  van JM BACH kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Johannes Martinus Bach (1866-1943)

Johannes Martinus Bach  - den haag 1866 - 1943
Eenden in de polder
Olieverf op linnen in de maat 35 x 60 cm
Gesigneerd rechts onder  jm bach
Gekaderd in fraaie antieke lijst in de maat 58 x 78 cm
schilderij heeft paar kleine verfherstellingen ondergaan
Staat schilderij ; goede  staat,
Staat lijst ;  goed , kleine schade aan de randen

Johannes Martinus Bach (1866-1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:25-01-2016 om 15:14
Eindtijd:05-02-2016 om 15:14
weezenhof01
31 jan. / 14:36
€ 275