Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!
Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!Egbert Oudendag - Olieverf op doek – Duinlandschap – gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 40!
  • Egbert Oudendag (1914-1998)
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van de Nederlandse / Canadese kunstenaar Egbert Oudendag (1914-1998).

    -Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam.

    -Gesigneerd rechtsonder en ingelijst in een houten lijst.

    -Jaartal onbekend. Waarschijnlijk is het werk gemaakt voordat de kunstenaar naar Canada emigreerde (in 1949).

    Afmetingen:  Lijst, 60 x 75 cm. Beeld, 49 x 64 cm.

    Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

    Conditie: Het werk heeft craquelé. Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Egbert Christiaan Oudendag, geboren 20-04-1914 in Raalte (provincie Overijssel, Nederland) en overleden in 1998 in White Rock (British Columbia, Canada).

    Opleiding: Hij was autodidact, maar maar kreeg in de jaren ’30 in Amsterdam les van de schilder (en meestervervalser) Han van Meegeren (1889-1947).

    In 1949 emigreerde hij naar Canada (Vancouver) en werkte en woonde daar tot aan zijn overlijden in 1998.

    Egbert Oudendag schilderde in de vrije natuur. Hij maakte zijn eigen panelen (van masonite hardboard) en penselen en maakte ook zijn eigen olieverf door toevoeging van een speciale mix van olie, vernis en fixeermiddelen.

    Literatuur: Pieter Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 147;  Dictionary of Canadian Artists (1974), by Colin S. MacDonald. The Collector's Dictionary of Canadian Artists at Auction (2001), by Anthony R. Westbridge and Diana L. Bodnar.

    -Het schilderij kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze zeer sterke voorkeur.

    -Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België:  15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk heeft craquelé. Zie ook de foto’s.

Egbert Oudendag (1914-1998)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
75 cm
60 cm
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-10-2018 om 18:17
Eindtijd:20-10-2018 om 16:55
RutgerFaber
20 okt. / 16:48
€ 40