Egbert Schaap - Bosgezicht - Verkocht

Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!Egbert Schaap - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Egbert Schaap (1862-1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1910
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen58.5 cm x 88 cm (h x b)
Lijst79 cm x 108.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote aquarel/gouache van E.R.D.Schaap uit 1910.Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.Egbert Schaap werd geboren te Nigtevecht op 4 juli 1862 en overleed te Ankeveen op 24 mei 1939.

Verzendkosten  binnen Nederland 45,00 euro.

Lijst is overgeschilderd en heeft beschadigingen.

Egbert Schaap (1862-1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
108.5 cm
79 cm
88 cm
58.5 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:24-11-2018 om 22:25
Eindtijd:01-12-2018 om 20:51
Kuno
29 nov. / 23:25
€ 150