Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 31 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Complete publicatie ter gelegenheid van een expositie in galerie Ariel (Parijs) met werk van verschillende kunstenaars. De omslag is een losbladige dubbelpagina litho. De publicatie werd uitgegeven in een oplage van 1500, dit exemplaar is nummer 74. In goede conditie; in de gehele publicatie zitten wat kreukjes bovenaan.
Afmetingen: 31cm x 25cm (publicatie), 50cm x 31cm (omslaglitho)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In de gehele publicatie zitten wat kreukjes bovenaan | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 16:58 |
Eindtijd | 30-5-2022 om 20:03 |