Eja Siepman van den Berg - Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd - Verkocht

Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 1.500,00

Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!Eja Siepman van den Berg -  Bronzen beeld , Kinderkopje Johannes? - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Eja Siepman van den Berg (1943)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen10.5 cm x 8.5 cm x 10.5 cm (h x b x d)
Gewicht1766 gram
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gewijzigde beschrijving:

    N.B.: Zaterdagmiddag 21 juli werd ik er door een gebruiker van Kunstveiling op gewezen dat onze beschrijving van dit beeldje niet klopt! Hieronder de tekst van dat bericht:

    “Ik vind het een mooi beeldje, maar het is niet Lucas. Het beeldje van Lucas heeft zijn kin 1,5 cm in de lucht en is te zien op de site van kunstzolder.be. Dit kopje heeft de kin op de bodem en is vrijwel zeker op de site van Eja Siepman van de Berg te zien. maar die is in 2016 gegoten en heeft andere afmetingen 10,5 bij 10,5 bij 13,5cm. Al in 1976 heeft ze een kinderkopje in brons gegoten (Johannes) die vrijwel lijkt op het beeldje wat je nu aanbiedt, ook daar zijn de afmetingen anders.”

    Onze oprechte excuses  voor de eerdere, niet correcte tekst. Op grond van deze nieuwe informatie heb ik de eerdere tekst aangepast:

    Een bronzen beeld met zwarte patina van de Nederlandse beeldhouwster Eja Siepman van den Berg (1943).

    -Het beeld is gesigneerd in de hals “EJA”.

    -Oplage onbekend. Jaartal onbekend (2016?).

    -Het beeld heeft geen sokkel.

    -Afmetingen: 12,5 x 8,5 x 10,5 cm (lengte x breedte x hoogte).

    -Gewicht: 1766 gram.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: Het beeld heeft een slijtplekje onder de kin (de zwarte patina is daar wat afgesleten). Verder in zeer goede staat. Het beeld verdient een mooie sokkel.

    Zie ook de foto’s: De foto’s zijn bij daglicht (zonder flits) genomen. NB, de groene kleur in sommige foto’s is de weerspiegeling van de planten in onze tuin. Het beeldje is egaal zwart.

    Informatie over de kunstenaar:

    Eja Siepman van den Berg, geboren 17-12-1943 in Eindhoven, beeldhouwer.

    Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam (1962-1967). Leerling van Paul Grégoire en Piet Esser.

    Zij liet zich sterk inspireren door Charles Despiau. Zij kan worden beschouwd als lid van de Groep van de figuratieve abstractie. Haar bronzen en marmeren beelden zijn sierlijk en verstild.

    De onderwerpen zijn bijna altijd mensen, meestal vrouwen of meisjes.

    Eja Siepman van den Berg behaalde diverse prestigieuze prijzen:

    1967 Prix de Rome.

    1978 de Charlotte van Pallandtprijs.

    2017 Wilhelminaring.

     (bron: Wikipedia)

    -Het beeld kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het beeld kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

    Verzendkosten:

    Gratis verzending.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het beeld heeft een slijtplekje onder de kin (de zwarte patina is daar wat afgesleten). Verder in zeer goede staat. Het beeld verdient een mooie sokkel.

Eja Siepman van den Berg (1943)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
8.5
10.5
10.5
Dit item is verkocht voor 1.500,00
Starttijd:16-07-2018 om 20:20
Eindtijd:23-07-2018 om 22:40
Biedingen (9)
Pergamon
23 jul. / 22:32
€ 1500
J1234562
23 jul. / 22:30
€ 1400
Pergamon
23 jul. / 22:30
€ 1400
J1234562
23 jul. / 22:29
€ 1300
Pergamon
23 jul. / 22:20
€ 1200
J1234562
23 jul. / 22:19
€ 1100
Pergamon
23 jul. / 22:19
€ 1100
J1234562
23 jul. / 22:03
€ 1000
Pergamon
22 jul. / 21:08
€ 950