Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Niet ingelijst en in heel goede staat.
Compositie oplage 102/150.
Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen 55 bij 48 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutphen, Nederland |
Objectlocatie | Zutphen, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 10:25 |
Eindtijd | 18-11-2017 om 10:25 |