Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Gouacheschilderij in cobrastijl op stevig papier
53-35 cm blad, 67-50 cm met lijst
Gesigneerd zonder authorisatie
Gelijst achter glas
Goede conditie
Bij verzending wordt het werk uit de lijst gehaald en als zodanig verzonden
Het werk kan worden opgehaald in Markelo met lijst
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland |
Objectlocatie | Markelo, Nederland |
Starttijd | 21-9-2017 om 10:07 |
Eindtijd | 1-10-2017 om 20:22 |