Elbertus Majoor - geen titel - Verkocht

Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!Elbertus Majoor - geen titel kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Elbertus Majoor (1906-1985)
Jaartal1964
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit prachtige jaren '60 werk van Elbertus Majoor met veel pijn en moeite kunnen redden van vernietiging. Het werk zat in een lijst die in zeer slechte staat verkeerde daarbij kwam dat de glasplaat vol met breuken zat en er overal verkruimeld glas op de voorstelling lag. Na het verwijderen van de lijst en de glasplaat bleek ook nog dat het werk op een zeer vervelende manier aan een kartonnen steunplaat zat vastgeplakt. Heel voorzichtig centimeter voor centimeter losgemaakt. Geluk bij een ongeluk, het werk zat indirect op de kartonnen plaat geplakt. Het werk zit namelijk op een krant om precies te zijn Het Parool van donderdag 22 oktober 1964 (zie foto's)
Op de kartonnen plaat ben ik een BKR label tegengekomen, het werk is in 1966 aldaar ingediend (zie foto's).
De afmetingen van het werk zijn Breed 60 cm hoog 40 cm, de afmeting inclusief het blad waarop het werk is geplakt in dit geval Het Parool van donderdag 22 oktober 1964 bedraagt breed 75 cm en hoog 50 cm.

conditie van het werk zeer goed

Elbertus Majoor (1906-1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 23:31
Eindtijd:23-08-2020 om 20:26
Biedingen (4)
arta33
23 aug. / 17:41
€ 39
peppermint71
22 aug. / 22:17
€ 34
arta33
22 aug. / 22:17
€ 34
peppermint71
22 aug. / 19:53
€ 19