Elena Polyakova - Amsterdamse gracht - Verkocht

Elena Polyakova - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 65!
Elena Polyakova - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 65!
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 45 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mixedmedia op papier.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

PoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ariel
FA. (6 )

Lid sinds 2019
118 verkochte items
50 cm
40 cm
45 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 20:14
Eindtijd:15-12-2020 om 22:32
Mkamminga
15 dec. / 22:18
€ 65