Elena Polyakova - Ballet,ballet

Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Ballet,ballet kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  elen
FA. (17)

319 verkochte items
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op canvas - Uniek werk van kunstenaar Elena Polyakova.
De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.
Certificaat van echtheid is inbegrepen.
Voorwaarde: in nieuwe staat van artistatelier

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  elen
FA. (17)

319 verkochte items
60 cm
80 cm

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:15-08-2019 om 22:09
Eindtijd:21-08-2019 om 22:04

wiek
21 aug. / 11:26
€ 99