Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam

Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Sever

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2021
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mixed media op papier, ingelijst

Goed

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Sever

Lid sinds 2020
2 verkochte items
50 cm
40 cm
47 cm
33 cm

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-07-2021 om 13:55
Eindtijd:24-07-2021 om 12:22

Petervangalen
24 jul. / 12:10
€ 70