Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elena Polyakova - Huizen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

426 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2019
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mix media met inkt en aquarel over druk, ingelijst.
Certificaat van echtheid zit erbij.
Conditie: in nieuwstaat uit eigen atelier.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

426 verkochte items
50 cm
40 cm
44 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:24-11-2019 om 01:58
Eindtijd:30-11-2019 om 16:40
Antoon1944
30 nov. / 16:23
€ 100