Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 120 |
grote litho van Eli Content, in mint condition, aangeboden zonder map, potloodgesigneerd oplagenummer en monogram '86.
blad 63 x 91.5 cm, 4 drukgangen op BKF Rives 270 grams in een oplage van 120 exemplaren, gedrukt doorMarcel Kalksma Handmade Prints.
uitgegeven door Schriever Editions, voor (en provenance) Hofhuis Schriever grafisch ontwerpers, november 1986
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 25-8-2022 om 18:36 |
Eindtijd | 7-10-2022 om 23:35 |