Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1932 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlo, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 5-8-2022 om 11:34 |
Eindtijd | 14-8-2022 om 22:29 |
Objectlocatie | Westerlo, België |