Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 - Verkocht

Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!
Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!
  • Els Karstens (1955)
TypeFotografie

Fotocollage uit 1989 met afbeelding van schilderij "De Annunciatie " er in  verwerkt van "de Meesters van Flamant", waar Maria bezoek krijgtvan de engel Gabriel, en eigen beeldhouwwerk van hout. Handgesigneerd. Afmeting:Hx B 16,2 cm x 8,7 cm. Passepartout :  binnenmaat HxB 20 cm x 11,2 cm. buitenmaat:27,4cm x 19,6 cm. Uniek exemplaar. Geen lijst. Lichte verkleuringen in het papier.De drager is van aquarelpapier evenals het passepartout. Wordt aangetekend verstuurd.

Els Karstens (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  light_and_color

4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:06-08-2016 om 21:13
Eindtijd:13-08-2016 om 21:13
Biedingen (3)
Broh
13 aug. / 19:55
€ 5
Goudinees
13 aug. / 19:55
€ 3
Goudinees
13 aug. / 16:27
€ 1