Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!)

Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Eliza Kopec (1960)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 24 cm (h x b)
Lijst29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek  van Eliza Kopec. Abstracte compositie. Jaar: 2000. Afmetingen incl lijst: H29 x b29cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b24cm. Het werk is achterop gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: Galerie de Zon, Lisse. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Graficus.

Eliza Justyna Kopec werd in 1960 geboren te Warschau.

Opleiding:

Kopec volgde van 1982 tot 1988 een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam.

Ze woont en werkt in Den Haag.

Inspiratie voor haar werk vindt Eliza Kopec uit indrukken die zij heeft opgedaan uit het dagelijks leven, of uit verschillende mediabronnen en literatuur. Haar werk gaat dus meer over de leefwereld van ons allen, in plaats van die van haar alleen. Kopec gebruikt een combinatie van diepdruk en hoogdruk: met de ets kan ze een gedetailleerde realistische weergave maken, met een linoleumsnede juist een abstracte decoratieve. Ook maakt ze abstracte gekleurde werken met acrylverf, glas, papier en hout.

In zeer goede staat

Eliza Kopec (1960)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
29 cm
29 cm
24 cm
24 cm
Sluit over 5d 20u 56m 16s
Openingsbod€ 595
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 11:58
Eindtijd:02-08-2021 om 19:41