Eliza Kopec - Primavera - Verkocht

Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!Eliza Kopec - Primavera kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Eliza Kopec (1960)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage54/72
Litho van Eliza Kopec. Genummerd en gesigneerd. Keurig ingelijst in metalen frame.

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen of wordt bezorgd/verzonden na overleg.

kleine vlek op de rand van de (metalen) lijst. Verder in uitstekende conditie

Eliza Kopec (1960)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
32 cm
42 cm
17.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 07:09
Eindtijd:13-05-2022 om 21:11
Tvgeffen
13 mei / 14:01
€ 20