Kunstenaar : Elizabeth de Vaal titel : Dier in Landschap, met een handgeschreven gedicht van Browning op de achterzijde jaar: 1979 techniek: acryl/gouache/krijt op een fond van grijs op papier afmetingen : 151 x 104 cm. gesigneerd: Elizabeth de Vaal gedateerd : 1979
Op de achterzijde is een gedicht van Browning ( live in a love), handgeschreven in inkt geplaatst . Voorkeur heeft het de tekening af te halen, maar in geval van verzending zal dit in een grote PVC beschermende koker gebeuren ( extra verzendkosten bedragen dan euro 12,00 bovenop de reguliere verzendkosten)
Zeer Goed
Werk uit 1979, eerder onder glas ingelijst geweest
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland
Tot 2 kg.
€ 4,35