Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1993 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 11.5 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Hoogte:11,5 cm. / 4.5 inch
Diameter: 9,5 cm. / 3.7 inch
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
geen schilfers, chips | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 29-4-2021 om 15:08 |
Eindtijd | 9-5-2021 om 19:17 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hillegom, Nederland |