ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd

ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's    LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's    LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's    LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's    LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT Lot van twee Kleurenlitho's    LANGUEDOC en PROVENCE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ella Fort

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1819 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ella Fort
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig lot van twee Kleurenlitho's van Ella Fort

Afmeting blad   38x28 cm  in nieuwstaat

Languedoc  genummerd 390 ex

Provence is EA Exemplaar

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Ella Fort

FA. (33)

1819 verkochte items

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:17-02-2016 om 11:46
Eindtijd:24-02-2016 om 11:46

Biedingen (5):

herman1951
17 feb. / 14:22
€ 13
11556
17 feb. / 14:22
€ 11
herman1951
17 feb. / 14:21
€ 5
11556
17 feb. / 14:21
€ 3
herman1951
17 feb. / 12:01
€ 1