ELLA FORT - PORT DE ST. RAPHAEL, zomerse kleurenlitho, handgesigneerd - Verkocht

ELLA FORT - PORT DE ST. RAPHAEL, zomerse kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ella Fort
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Ella Fort - Port de St, Raphael

Schitterende, zomerse kleuren lithografie op zwaar art-paper

Romantische Franse impressie

Handgesigneerd en genummerd, oplage 390 + EA

In superstaat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 40,0 x 30,0 cm, motief: 30,0 x 20,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Garantie en verzending: Authenticiteit en originaliteit gegarandeerd. Indien niet juist omschreven dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug. Kavels worden goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden. Afhalen kan ook. Bij meerdere kavels geldt slechts 1 maal verzendkosten. Zie ook mijn andere veilingkavels.

Kunstenaar: Ella Fort was born in Bordeaux. After successful artistic studies in Paris, she diligently devoted herself to her art, which has rewarded her with many first prizes.her works have been published by many major art companies, in France and abroad. She continues to devote all of her attention to her art and is prized by many collections and exhibits.

Ella Fort

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:23-11-2015 om 13:40
Eindtijd:06-12-2015 om 21:40
Biedingen (3)
ErickJan
06 dec. / 21:31
€ 5
EldertWalter
02 dec. / 11:14
€ 3
danser
27 nov. / 10:29
€ 1