Ellis Tertoolen - tekening: interieur met stippen - 1979

Ellis Tertoolen - tekening: interieur met stippen - 1979 kopen? Bied vanaf 249!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 286,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Ellis Tertoolen - tekening: interieur met stippen - 1979 kopen? Bied vanaf 249!Ellis Tertoolen - tekening: interieur met stippen - 1979 kopen? Bied vanaf 249!Ellis Tertoolen - tekening: interieur met stippen - 1979 kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Ellis Tertoolen (1951-2011)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie tekening van Ellis Tertoolen: interieur met stippen. Techniek: potlood en waterverf. Afmetingen blad: h65,5 x b90 cm. Afmetingen voorstelling: h52,5 x b76 cmGesigneerd en gedateerd (december 1979) rechtsonder met potlood.

Conditie: in goede staat. Lichte verkleuring op de passe-partout rand (niet op de tekening zelf) Met een nieuw passe-partout hierover, is er niets meer van te zien.

Ellis Tertoolen (1951-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
90 cm
65.5 cm

Dit item is verkocht voor 286,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:08-04-2020 om 20:57
Eindtijd:15-04-2020 om 20:26

joeybr
15 apr. / 20:01
€ 249