Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2011 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Netjes bewaard Wat verf puntjes op glas aan de buiten kant Kan er zo van af worden gehaald | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 16:52 |
Eindtijd | 1-6-2022 om 21:48 |