Elly Mes - Elly Mes: olieverf op doek, Joodse Dansers - Verkocht

Elly Mes - Elly Mes: olieverf op doek, Joodse Dansers kopen? Bied vanaf 500!
Elly Mes - Elly Mes: olieverf op doek, Joodse Dansers kopen? Bied vanaf 500!Elly Mes - Elly Mes: olieverf op doek, Joodse Dansers kopen? Bied vanaf 500!Elly Mes - Elly Mes: olieverf op doek, Joodse Dansers kopen? Bied vanaf 500!
  • Elly Mes

Schilderij is ingelijst met een aluminium lijst. Is gesigneerd maar door de lijst niet te zien. Uniek schilderij redelijk dik opgezet. Afmeting is (inclusief lijst) 123,5X104 (breedteXHoogte)

Elly Mes

Geplaatst door  azweerus
FA. (1)

1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-03-2014 om 17:30
Eindtijd:24-07-2020 om 12:11
buitendijkbos
23 jul. / 13:44
€ 500