Elly Strik - Diesen Mund darf man Küssen
Tekening op papier - 2009
Tekening op papier op formaat 35,5 x 56 cm.
Ondergrond gedrukt en elke afdruk is handmatig ‘bijgetekend’ met grafiet-potlood.
Uitgave Kunstvereniging Diepenheim, 2009.
Gesigneerd aan achterzijde. Niet ingelijst en in uitstekende staat.
Elly Strik (1961, Den Haag)
'We zijn al jaren fan van haar werk. Heb je haar werk ooit gezien in bijvoorbeeld De Pont, M HKA of vroeger bij galerie Van Krimpen, Reuten of Loerakker – dan laat het je niet meer los' (citaat WeLikeArt).
In 2009 exposeerde ze in Kunstvereniging Diepenheim, tentoonstelling 'Black Brides, Puffing Crow' en in 2014 in het Reina Sofia Madrid.