Elmar Gille - La conquista - Verkocht

Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!Elmar Gille - La conquista kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 62 cm (h x b)
Lijst90 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/55
Houten lijst !
Mooie kleuren .
Gesigneerd .
In oplage.

Elmar Gille (1947-2015)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

238 verkochte items
85 cm
90 cm
62 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2020 om 16:12
Eindtijd:16-06-2020 om 16:56
Robertjoost
16 jun. / 16:29
€ 80