Els Fleer - Abstract

Els Fleer - Abstract kopen? Bied vanaf 150!

Els Fleer - Abstract

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Els Fleer - Abstract kopen? Bied vanaf 150!Els Fleer - Abstract kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Els Fleer (1946)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Els Fleer

Mooi werk van Els Fleer

Els Fleer (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
60 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:28-01-2019 om 20:48
Eindtijd:03-02-2019 om 15:03

dtserpelis
3 feb. / 12:20
€ 150