Else Berg, Bosgezicht, Tekening - Verkocht

Else Berg, Bosgezicht, Tekening kopen? Bied vanaf 65!
Else Berg, Bosgezicht, Tekening kopen? Bied vanaf 65!Else Berg, Bosgezicht, Tekening kopen? Bied vanaf 65!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel

Bijzondere tekening door Else Berg.

Symbolische tekening van een bomenlaan in een bos.

Losbladig onder passepartout, gesigneerd l.o. 'E.Berg'

Beeldmaat 14x13, passepartoutmaat 23x23

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:16-02-2014 om 19:39
Eindtijd:23-02-2014 om 19:39
Bendea
23 feb. / 17:13
€ 65