Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening - Verkocht

Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!
Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!Else Berg - Genua - handgesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 100!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.3 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwarte inkt met zwart krijt tekening van Else Berg.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd
ConditieRedelijk

Oude vouwen, het is wat vergeeld en wat roest/ stofvlekkig, zie scans

Dit item is verkocht voor 195,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2021 om 15:36
Eindtijd:08-10-2021 om 21:17
Biedingen (8)
Pontormo
08 okt. / 21:10
€ 170
18951919
08 okt. / 21:06
€ 160
Pontormo
08 okt. / 21:01
€ 150
18951919
08 okt. / 21:01
€ 140
Pontormo
08 okt. / 20:57
€ 130
18951919
08 okt. / 20:56
€ 120
Pontormo
08 okt. / 20:50
€ 110
Michaelgo
03 okt. / 21:29
€ 100