Else Berg - Houtskool tekening op papier - Verkocht

Else Berg - Houtskool tekening op papier  kopen? Bied vanaf 200!
Else Berg - Houtskool tekening op papier  kopen? Bied vanaf 200!Else Berg - Houtskool tekening op papier  kopen? Bied vanaf 200!Else Berg - Houtskool tekening op papier  kopen? Bied vanaf 200!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel

Else Berg -  1877 Ratibor - 1942 Auschwtch

Titel : Kubistische huisjes

Formaat : +/- 34 *30 cm

Houtskool op papier

Gesigneerd rechts onder

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:27-12-2016 om 21:12
Eindtijd:04-01-2017 om 16:49