Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Else Berg - 1877 Ratibor - 1942 Auschwtch
Titel : Kubistische huisjes
Formaat : +/- 34 *30 cm
Houtskool op papier
Gesigneerd rechts onder
Starttijd | 27-12-2016 om 21:12 |
Eindtijd | 4-1-2017 om 16:49 |