Else Berg - Houtskooltekening - Verkocht

Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!
Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!Else Berg - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 199!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele houtskool en pastel  tekening van Else Berg.
Figuren in een kerk. Goed gesigneerd.

De tekening is in goede staat. Geen scheurtjes, klein gaatje links onder, bij het signatuur.

Dit item is verkocht voor 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2021 om 06:14
Eindtijd:27-12-2021 om 22:41
Max123
25 dec. / 11:05
€ 199