Else Berg - Landschap - Verkocht

Else Berg - Landschap kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Else Berg - Landschap kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Landschap kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Landschap kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Landschap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
DragerJapans Papier
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.5 cm x 36 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ConditieRedelijk

Lichte vouw aan linkerzijde tekening

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 15:01
Eindtijd:19-01-2020 om 15:21
Josephus01_
19 jan. / 15:11
€ 150