Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie houtsnede door Else Berg.
Voorstelling getiteld Moeder en Kind.
Losbladig onder passepartouit, beeldmaat 20x15, p.p.-maat 49x33
Gesneden in populieren langs en afkomstig uit Wendingen
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 16-4-2016 om 13:17 |
Eindtijd | 27-4-2016 om 21:17 |