Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen - Verkocht

Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!
Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!Else Berg - Tekening / Collectie Pim van Eekelen kopen? Bied vanaf 150!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
ELSE BERG - 1877-1942

Prachtige schets van Else Berg in de voor haar karakteristieke expressionistsche stijl

De tekening komt uit de collectie van de bekende kunst verzamelaar Pim van Eekelen (1923-1984) en is aan de achterkant gestempeld met zijn verzamelaars stempel vE

Op 12 november 1942 wordt Else Berg en haar man Mommie Schwarz opgepakt in hun huis aan het Sarphatipark in Amsterdam. Op 16 november volgt hun deportatie via Westerbork naar Auschwitz, waar ze op 19 november de dood vinden.

Vouw in het midden

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2021 om 11:00
Eindtijd:06-01-2022 om 21:52
sofarin
23 dec. / 20:28
€ 150