Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965

Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 195,00

Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!Emanuel Litos � Beeld van brons en kunsthars � Hert & Leeuw � ca 1965 kopen? Bied vanaf 195!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

Een bijzonder en origineel beeld van de kunstenaar Emanuel Litos.

Het beeld is gesigneerd door de kunstenaar d.m.v. een geslagen muntje met de beeltenis van een mammoet en zijn naam ('Litos'). Dit muntje zit op de buik van het hert (zie de foto's).

- Afmetingen: 37 x 24 x 10 cm (h x b x d).

- Gewicht: 2715 gram.

Conditie: In goede staat. Het beeld heeft hier en daar ‘craquelé’ in de kunsthars.

ZIE OOK DE FOTO'S.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Hert & Leeuw”).

Kunstenaar: Emanuel Litos.

Techniek:Brons en kunsthars.

Afmetingen: 37 x 24 x 10 cm (h x b x d).

Gewicht: 2715 gram.

Gesigneerd: Gesigneerd door de kunstenaar d.m.v. een geslagen muntje met de beeltenis van een mammoet en zijn naam ('Litos'). Dit muntje zit in de buik van het hert.

Zie ook de foto’s.

-Het beeld kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het beeld kan aangetekend verzonden worden.

Verzendkosten:

-Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

-Naar België:vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 17,50 euro (aangetekende verzending via Postnl).

-Naar Duitsland: 17,50 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:19-01-2015 om 21:12
Eindtijd:31-01-2015 om 21:12