Emanuel van der Ven - 5325 - Karrespoor naast het graanveld

Emanuel van der Ven - 5325 - Karrespoor naast het graanveld kopen? Bied vanaf 125!
Emanuel van der Ven - 5325 - Karrespoor naast het graanveld kopen? Bied vanaf 125!Emanuel van der Ven - 5325 - Karrespoor naast het graanveld kopen? Bied vanaf 125!Emanuel van der Ven - 5325 - Karrespoor naast het graanveld kopen? Bied vanaf 125!
  • Emanuel van der Ven (1866-1944)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Emmanuel van der VenKarrespoor naast het graanveld, Laren/ Blaricum.
Olieverf op doek, doekmaat 36 x 46 cm, lijstmaat 48,5 x 58,5 cm.

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Doekstaat: vergeelde vernis, oppervlaktevuil, slijtschade, craquelures, deformaties. Lijststaat: vrij slechte staat, slijtschade, oppervlaktevuil

Emanuel van der Ven (1866-1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
58.5 cm
48.5 cm
46 cm
36 cm
Starttijd:16-01-2023 om 12:23
Eindtijd:25-01-2023 om 21:20
Openingsbod € 125
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier