Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Val-Saint-Lambert - Geslepen glazen vaas - Art Deco
Lita van Engelenhoven - Il giorno di festa
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31.4 x 40.4 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44.4 x 53.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
Er zit een gat in het canvas doek. Er lijkt een ander gat gerestaureerd te zijn. Op voorzijde zichtbaar, aan de achterzijde niet. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 23-12-2022 om 14:03 |
Eindtijd | 5-1-2023 om 20:42 |